1 Nisan Şakaları En Komikleri 2018

Bugün 1 Nisan. Haliyle 1 Nisan şakalarını merak eden ziyaretçilerimiz olacak. Ziyaretçilerimiz için yapılması kolay ve zor olan birkaç çeşit 1 Nisan şakasını yazalım, sizler de öğrenin istedik. İşte gülme garantili 1 Nisan şakaları :

1 nisan şakası

Evde Yapılacak Musluk Şakası : Sulu bir şaka olduğunu baştan söyleyelim. Musluğun ağzına sağlam bir bant yapıştırın. Şaka yapacağımız kişi musluğu ilk olarak hafif bir şekilde açacaktır. Baktı ki su gelmiyor, suyu biraz daha açacaktır. Basıncı artan su, batın bir tarafından fışkıracak ve büyük ihtimalle şakazedemiz sırılsıklam olacaktır.

Diş Fırçası : Şaka yapmayı düşündüğünüz kişinin diş fırçasına gıda boyası dökerek onu şakayalabilirsiniz. Nasıl mı ? Diş fırçasının kılları ile aynı renkte olacak şekilde gıda boyası temin ediyoruz. Bu gıda boyasından diş fırçasının kıllarının arasından azar azar döküyoruz. İşinizi iyi yaparsanız, şakazedemiz fırçanın üzerindeki boyayı farketmeden dişlerini fırçalayacaktır. Diş fırçalamadan sonra ağzı rengarenk olan şakazedemize kahkakaha atarak gülebilirsiniz. :)

Diş Macununa Gıda Boyası 1 Nisan Şakası

Televizyon Hastalarını Kızdıracak Bir Şaka : Sürekli kanal değiştiren, televizyon hastası bir arkadaşınız mı var ? Televizyon kumandasının alıcı kısmının üzerine, aynı renkte olacak şekilde şeffaf renkte bir bant yapıştırın ve kanal değişmedikçe onun çıldırmasını izleyin.

Köpürmeyen Sabun: Banyoda ya da lavaboda kullanılan bir sabunu şeffaf bir tırnak cilası ile kaplayın ve kurumaya bırakın. Sabunu kullanmak isteyen kişinin sabunu köpürtmek için sergilediği azmi izleyin :) Aşağıda resimde görebilirsiniz :

Sabun şakası

Mayonez Şakası: Krem kutusuna mayonezi güzelce yerleştirin, kremi kullanacak olan kız arkadaş, kardeş, anne vs. , ilk kullanımda nasıl mayonez koktuğuna şahit olun.

Yüksek Fatura: Anne ya da babanıza elinizde faturayla gidip, “Aaa anne elektrik faturası şu kadar gelmiş !!!” diye ciddi bir tavırla yüksek bir rakam söyleyip, onların bir süre elektrik idaresine içten içe sayıp sövmesine gülebilirsiniz.

Bir Sanatçı Geliyor: “Alo, Kamil !!!” Kardeş biz Saffetle Cumhuriyet Meydanına gidiyoruz. X sanatçı gelmiş, sen de orada ol yarım saate kadar, biletini biz aldık. Gecikme !  (Buradaki Kamil, ismini siz arkadaşınıza göre değiştireceksiniz tabi :) )

Sizler için beğendiğimiz 1 Nisan şakalarını bir araya getirdik. Sizler de yapmayı düşündüğünüz 1 Nisan şakasını aşağıdan hemen yazarak, yorumlara katılabilirsiniz.

48 yorum

  1. marketten kremalı bisküvi alın kremanın renginde birde diş macunu alın içini açıp macunu dökün bir tanesine koyun bir tanesine koymayın şakazadeye verin eyer anlıyacak gibi olursa bir sonraki macunsuz bisküviyü yeyin ve birşey olmadı deyin eminiminanacak

  2. ben bu şakayı geçen sene yapmıştım ;salçayı alıyosunuz kolunuza kerçekçi bir kan olcak şekilde bileğinize sürüyosunuz yere yatıyosunz ölü bir şekilde ve yaranın üstüne de bıçak koyuyosunuz bu kadar sonra ailenizden birisi şöyle diyecek alla halla X in sesi hala çıkmıyo ben bi gidip bi bakim diyince sizi öyle görecektir …. :D

  3. çantaları saklayın sınıfta bir kişi kalsın hocaya desinki x arkadaş hastalandı hepberaber hastaneye gittiler hocların haberi yok deyin hoca çıkınca sınıfa geri dönün hoca sizi araken size boş ders keyfi

  4. İçinde krema bulunan bisküvilerin içindeki kremayı çıkarıp diş macunu sürü. İlk ısırdıklarında yüzlerindeki ekşi görünüş ömre bedel. Gülmekten kırılacaksınız yani :D :D

  5. okuldan gelirken gıda boyası alın..sonra eve gidin banyoya girin kapıyı kitleyin kimse görmesin sizi…(kırmızı gıda boyası) sonra gıda boyasını tutkalla suyla karıştırın veya su dökün sadece…sonra bacağınıza kolunuza vb. yerlerinize sürebilirsiniz..üstüne peçete koyun bu deri etkisini vericektir sonra eğer annenizin beya z nemlendirici kremi veya böle katı sarı kremi varsa çok az onun üstüne sürün..bu iltahap görüntüsünü verecektir sonra kapının kilidini açın anneniz veya babanız sizi merak edecek ve banyoya girecektir yere yatın bayılma taklidi yapın onlar geldiğinde yaralı olduğunuzu görecek sonra ambulanssı arıycaklar %90 ..tam arıycaklarken 1 nisaaaannnn! diye bağırın alın size şaka bn yaptım annemle babamın yüreğine iniyodu az kalsın :D

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.